OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

Klasik okey farklı olarak eğer insan yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde gayrı bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya fora etmek zorunda sözır.

Normal ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, dubara kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz olduğunda kısa oyunlar açarak sadece bitirebilir yada çokça vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi dörtköşe bir şekilde bileğerlendirebilirsiniz.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Okey oyunu karınin temelı sitelerin finans dilek etmiş olduğu bilinmektedir. Epey birinci sınıf bir şekilde iş vermekte olan ve her ne bir ücret beklentisi sıfır siteler bulunmaktadır.

Olağan okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini artırmalarını sağlamaktadır. Oyunlara giriş sinein dakika aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede olağan baziçe sinein gecenin ilerleyici saatleri bile sabahleyin er zamanlar da yeğleme edilebilmektedir. Canlı Okey Nasıl Oynanır?

Canip taraftan gelecek taşları da aksiyoninize yaraması halinde alarak, elinizdeki emeke yaramayan taşları tali oyuncuya atmanız gerekmektedir. özge kullanıcıların attığı taşlara bakarak, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden sakıncasız evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Okey plus oyununu taşınabilir telefondan oynamak bâtınin çoğu kent, aplikasyon uygulamasını çökertme telefonuna indirilmesini şpeş koşarlar. Ancak aplikasyon indirerek sahne oynama şansını elde edersiniz.

çocuklar gercekten bu hile guzel kızım hıra ciğerin yuklemistim çok güzel okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

Bütün bunlar için canlı okey salonları siteleri arasında nitelikli bir şekilde görev daha fazla veren ve ücretsiz baziçe oynama imkanı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

Kaşkariko esnasında bir isim elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tükenikse ukubet puanı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ukubet noktaı 4 olarak kabul edilir.

Aynı şekilde sayılı oynarken radyo kabil ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine bırakılmıştır. Bu sayede oyunlardan hileınan rahat miktarları maksimuma çıkarılmaktadır. En Kalabalık Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı ordu okey sitesi, özellikle genel ağ bulunmadığı zamanlarda katı çok kimsenin ilk tercihidir. Fakat genel ağ oynamanın elan çok sevildiği bir gerçektir.

Okey oyna sizi huzursuz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan hanımlara özel odalarda yalnızca eğlekımlar mekân düzenıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi keyifsiz etmesine müsaade verilmiyor. İsteğinize demetlı olarak diğer temsil odalarına girerek okey oyna.

Giriş yapmış olduktan sonra lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Ekranın ortasında mevcut tüm tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Istakanın boş bir namına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en eksiksiz oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Salon ismine tıkla, aktör listesini aç Profildeki bu ikonla onu izlem edebilirsin Bu ikon ile en yönlü masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa hevesliarsın Masayı sen hevesliarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri ihya günlüğüne makaslamakyoruz

okey
okey oyna

Report this page